ART LAND
Studio Architektury Krajobrazu
biuro@artlandstudio.pl
TEL.: 89 642 09 01

BIURO:
ul. Jana III Sobieskiego 3 lok.2
14-100 Ostróda

INFO

 

 

(...) Otoczenie hoteli umila pobyt turystom...

HOTEL WILLA PORT RESORT, HOTEL PLATINUM oraz REZYDENCJE WILLA PORT to obiekty, których zielona otoczka jest zasługą naszej firmy. Tereny te zostały wykonane kompleksowo - począwszy od projektów i wizualizacji 3D, skończywszy na realizacji. Oprócz doboru gatunków, zaprojektowane zostały również nawierzchnie i mała architektura. Na wszystkich terenach zamontowano systemy automatycznego nawadniania.

 

(...) Osiedla są zielono przyjazne mieszkańcom ...

OSIEDLE 'BIAŁE KOSZARY' i APARTAMENTY 'WILLA PORT BULWAR' w Ostródzie oraz OSIEDLE 'BROWARY PARK', OSIEDLE 'BELWEDER' oraz Osiedle ASM w Olsztynie, to tylko nieliczne z terenów osiedlowych, jakie udało nam się zaprojektować i zrealizować w ciągu ostatnich kilku lat. Zagospodarowanie OSIEDLA 'OLIWA PARK' w Gdańsku Oliwie (zobacz filmik o osiedlu) , realizowane etapami w latach 2009-2012 zostało wykonane ściśle według naszych projektów w zakresie nawierzchni, elementów małej architektury i nasadzeń roślinnych. Realizacja została objęta nadzorem autorskim naszej firmy.

Obecnie zajmujemy się przygotowaniem do realizacji inwestycji kolejnych dużych osiedli olsztyńskich, tj. OSIEDLA 'KOPERNIK PARK' oraz VERSAL XXI, a także rozbudowy GALERII MAZURSKIEJ W OSTRÓDZIE

(...) Wizerunek instytucji malujemy na zielono ...

Specjalizujemy się również w zagospodarowaniu terenów przy siedzibach Firm, Instytucji, Urzędów, Obiektów Gastronomicznych. Wykonaliśmy m.in. zieleń przy biurze OPB DEVELOPMENT oraz biurze CBZ w Ostródzie. Zarówno małą architekturę, jak i roślinność staramy się dostosować do charakteru obiektu, otoczenia oraz wymagań naszych Klientów.