ART LAND
Studio Architektury Krajobrazu
biuro@artlandstudio.pl
TEL.: 89 642 09 01

BIURO:
ul. Jana III Sobieskiego 3 lok.2
14-100 Ostróda

INFO

 

„ART LAND” STUDIO ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU z siedzibą w Ostródzie, to prężnie rozwijająca się firma, która w obecnej formie istnieje od maja 2008r. Jednak, swoje właściwe początki działalności datuje na kwiecień 2004 roku.

Założycielem i głównym projektantem firmy jest Beata Tadla – architekt krajobrazu, absolwentka SGGW w Warszawie (2006) i UWM w Olsztynie (2004).

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą kompleksowo usługi związane z zagospodarowaniem terenów zieleni dla instytucji i osób prywatnych. Pod określeniem szerokiego zakresu naszej działalności mamy na myśli zarówno projektowanie terenów zieleni i elementów małej architektury, jak i ich kompleksowe urządzanie oraz pielęgnację.

W swoim kilkuletnim dorobku posiadamy ponad 100 wykonanych projektów i kilkadziesiąt udanych realizacji. ... A z roku na rok przybywa ich coraz więcej, podobnie jak grono zadowolonych klientów, do których zawsze podchodzimy rzeczowo i indywidualnie.

Dzięki zatrudnieniu wykształconych projektantów oraz wykwalifikowanych i ambitnych pracowników, jak również nabytemu doświadczeniu, firma nasza doskonale przygotowana jest do podejmowania wszelkich wyzwań.

Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zadania, a także zamiłowanie do piękna krajobrazu, które jest naszą pasją, daje w efekcie niepowtarzalne rozwiązania, które owocują w przestrzeni…

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bogatym PORTFOLIO.

Bardzo nam miło, że odwiedziliście Państwo naszą stronę.