ART LAND
Studio Architektury Krajobrazu
biuro@artlandstudio.pl
TEL.: 89 642 09 01

BIURO:
ul. Jana III Sobieskiego 3 lok.2
14-100 Ostróda

INFO

 

 

(...) W mieście, a niczym z dala od miejskiego zgiełku ...

Każde zlecenie w zakresie Ogrodów Przydomowych traktujemy wyjątkowo indywidualnie. Kompleksowe wykonanie zagospodarowania poprzedzamy szczegółowym projektem w zakresie ukształtowania terenu, małej architektury, nawadniania, jak i kompozycji roślinnych. Zawsze wedle upodobań klienta. Wszystkie zrealizowane projekty prezentują przekrój od małych ogrodów, tarasów w stylu modernistycznym, po duże założenia ogrodowe w stylu bardziej naturalistycznym.

 

(...) Sielsko, wiejsko i anielsko...

Ogrody wiejskie, to kolejna dziedzina, która nie jest nam obca. Przy ich projektowaniu szczególną uwagę zwracamy na warunki krajobrazowe. Duży nacisk kładziemy na to, aby wprowadzane przez nas kompozycje współgrały z otoczeniem. Wykonaliśmy kilka wiejsko-zielonych siedlisk, m.in. na Wzgórzach Dylewskich, w Wólce Majdańskiej i Domkowie.

 

(...) Zieleń naznaczona historią i czasem...

Specjalizujemy się również w całościowych realizacjach Ogrodów Rezydencjonalnych i Zabytkowych Założeń Pałacowych. Jeden z kompleksowo zrealizowanych przez nas projektów to Pałac w Pacółtowie( www.palacpacoltowo.com). Drugim, wykonywanym w dużej mierze według naszych założeń, jest FOLWARK W KARCZEMCE